CHIEFTEC Tápegység iARENA 400W 80+ Bronze OEM

Ár: 17 417 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: GPB-400S
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4710713233621 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 1.1791312 kg |
| Bruttó súly | 1.328 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CHIEFTEC |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete - 20 266 Ft
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft