CHIEFTEC Ház Pro Mini, mATX, Tápegység nélkül, Fekete

Ár: 17 073 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: AZ-01B-OP
Műszaki adatok
| Vonalkód | 753263078674 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 21.2 cm |
| Bruttó magasság | 42 cm |
| Bruttó mélység | 36 cm |
| Nettó súly | 5.3892 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CHIEFTEC |
|---|
Kapcsolódó termékek
- CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete - 20 266 Ft
- ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér - 24 820 Ft
- CORSAIR Ház Micro-ATX 2500X, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete - 38 100 Ft
- DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú - 24 221 Ft