CANON Tintasugaras MFP 4in1 MAXIFY MB2750, A4, FF 24 k/p, SZ 15,5 k/p, 600x1200dpi, duplex, USB/LAN/WiFi, ADF

Ár: 95 431 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 0958C009
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Tintasugaras |
|---|---|
| Színes nyomtatás | Igen |
| Duplex nyomtatás | Igen |
| Terhelhetőség | 15000 lap/hó |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 24 " |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | 15 lap/perc |
| Maximális felbontás (fekete) | 1200x600 |
| Maximális felbontás (színes) | 1200x600 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 275 g/m2 |
| GDI | Igen |
| USB | Igen |
| LAN csatlakozás | Igen |
| WiFi | Igen |
| Másoló lapadagoló kapacitása (ADF) | 50 |
| Nyomtatás | Igen |
| Másolás | Igen |
| Szkennelés | Igen |
| Fax | Igen |
| Igen | |
| Felhasználás jellege | irodai |
| Bemeneti papírtálca | 500 lap |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| LCD kijelző | érintőképernyős színes grafikus kijelző (CGD) |
| Lapolvasó típusa | ADF |
| Szkennelési felbontás | 1200 :1 |
| Szkennelés helye | számítógépre, USB-meghajtóra, e-mailbe, hálózati mappába |
| Biztonság | Nincs |
| Szín | Fekete |
| Airprint | Igen |
| CloudPrint | Igen |
| Mobile print | Igen |
| Vonalkód | 4549292051094 |
| Bruttó szélesség | 55 cm |
| Bruttó magasság | 47.5 cm |
| Bruttó mélység | 46.5 cm |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Vámtarifaszám | 8443310000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Tintasugaras nyomtató - WorkForce Pro EM-C8100RDWF (A3, MFP, 4800x1200 DPI, 35 lap/perc, duplex, ADF, USB/Wifi) - 1 342 571 Ft
- EPSON Tintasugaras fotónyomtató - EcoTank L11050 (A3, színes, 4800x1200 DPI, 30 lap/perc, USB/WIFI) - 268 696 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L1270 (A4, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) - 93 254 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L6370 (A4, MFP, színes,4800x1200 DPI, 35 lap/perc, Full duplex, ADF, USB/LAN/Wifi) - 212 090 Ft