CANON Tintasugaras MFP 3in1 PIXMA MEGATANK G3410, A4, FF 8,8 k/p, SZ 5 k/p, 4800x1200dpi, USB/WiFi

Ár: 121 140 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Helyszíni garancia, Jogszabály szerint:
MPN: 2315C009
Műszaki adatok
| Nyomtatási Technológia | Tintasugaras |
|---|---|
| Színes nyomtatás | Igen |
| Nyomtatási Sebesség (fekete) | 19 " |
| Nyomtatási Sebesség (színes) | 12 lap/perc |
| Maximális felbontás (fekete) | 4800x1200 |
| Papírformátum | A4 (210x297mm) |
| Kezelt Papír max súlya | 275 g/m2 |
| Nyomtatás | Igen |
| Felhasználás jellege | irodai |
| Kimeneti papírtálca | 10 lap |
| Nettó súly | 6.3 kg |
| Bruttó súly | 6.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8443310000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | CANON |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EPSON Tintasugaras nyomtató - WorkForce Pro EM-C8100RDWF (A3, MFP, 4800x1200 DPI, 35 lap/perc, duplex, ADF, USB/Wifi) - 1 342 571 Ft
- EPSON Tintasugaras fotónyomtató - EcoTank L11050 (A3, színes, 4800x1200 DPI, 30 lap/perc, USB/WIFI) - 268 696 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L1270 (A4, színes, 5760x1440 DPI, 33 lap/perc, USB/Wifi) - 93 254 Ft
- EPSON Tintasugaras nyomtató - EcoTank L6370 (A4, MFP, színes,4800x1200 DPI, 35 lap/perc, Full duplex, ADF, USB/LAN/Wifi) - 212 090 Ft