ADATA Pendrive 64GB, UV128 USB 3.2, Fekete-kék

Ár: 7620 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AUV128-64G-RBE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713435799291 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.056973 kg |
| Bruttó súly | 0.07 kg |
| Vámtarifaszám | 8523511000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 64 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |