ADATA Pendrive 32GB, UV150 USB 3.2, Piros

Ár: 6441 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AUV150-32G-RRD
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713435797105 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 2 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.056973 kg |
| Bruttó súly | 0.07 kg |
| Vámtarifaszám | 8523511000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 32 GB |
| Csatlakozó | USB 3.2 |