ADATA Memóriakártya MicroSDXC 64GB + Adapter UHS-I CL10 (100/25)

Ár: 9470 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AUSDX64GUICL10A1-RA1
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713218461933 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 1 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.07441 kg |
| Bruttó súly | 0.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8523511000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 64 GB |
Kapcsolódó termékek
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDHC 8GB Industrial C10 A1 pSLC + Adapter - 15 186 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 128GB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 Adapter nélkül - 19 377 Ft
- KINGSTON Memóriakártya SDXC 256GB Canvas Select Plus Gen3 150R C10 UHS-I U1 V10 - 23 331 Ft
- KINGSTON Memóriakártya MicroSDXC 1TB Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 V30 + Adapter - 97 717 Ft