ADATA 2.5" HDD USB 3.1 2TB HV620S, Fehér

Ár: 58 474 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AHV620S-2TU31-CWH
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 3 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 13 cm |
| Nettó súly | 0.16132 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 2048 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |