ADATA 2.5" HDD USB 3.1 2TB HD710P ütésálló, Fekete

Ár: 59 273 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: AHD710P-2TU31-CBK
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713218460424 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 17 cm |
| Bruttó mélység | 3.5 cm |
| Nettó súly | 0.250046 kg |
| Bruttó súly | 0.31 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 2048 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |