ADATA 2.5" HDD USB 3.1 2TB HD650 ütésálló, Fekete

Ár: 58 166 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: AHD650-2TU31-CBK
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4713218460455 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 18 cm |
| Nettó súly | 0.24198 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8471705000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ADATA |
|---|---|
| Kapacitás | 2048 GB |
| Csatlakozó | USB 3.1 |