ZYXEL Wireless Access Point Tri Band BE12300 (WiFi 7) Falra rögzíthető 2x2.5Gbps, NWA210BE-EU0101F

Ár: 138 230 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: NWA210BE-EU0101F
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 18.05 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 6.6 cm |
| Bruttó mélység | 27.95 cm |
| Nettó súly | 0.95259 kg |
| Bruttó súly | 1.13 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| Nettó súly | 0.95259 kg |
| PoE támogatás | Igen |
| WiFi szabvány | WiFi 7 (BE) |
| Max. sebesség | 2.5 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft