ZYXEL Wireless Access Point Dual Band AX5400 (WiFi 6) Falra rögzíthető 2x2.5Gbps, NWA210AXV2-EU0101F

Ár: 81 443 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: NWA210AXV2-EU0101F
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 5.5 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 12.3 cm |
| Bruttó mélység | 19.3 cm |
| Nettó súly | 0.5058 kg |
| Bruttó súly | 0.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| Nettó súly | 0.5058 kg |
| PoE támogatás | Igen |
| WiFi szabvány | WiFi 6 (AX) |
| Max. sebesség | 2.5 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft