ZYXEL Tűztfal 2x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200H-EU0102F

Ár: 510 540 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: USGFLEX200H-EU0102F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937622764 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 7.3 cm |
| Bruttó magasság | 24.7 cm |
| Bruttó mélység | 42.7 cm |
| Nettó súly | 2.1782141 kg |
| Bruttó súly | 2.4305 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft