ZYXEL Tűzfal 8x1-GbE port + 1xUSB 3.0 + 1xkonzol port, USGFLEX100H-EU0101F

Ár: 305 526 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: USGFLEX100H-EU0101F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937622429 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 9.9 cm |
| Bruttó magasság | 18.9 cm |
| Bruttó mélység | 27.8 cm |
| Nettó súly | 1.451844 kg |
| Bruttó súly | 1.62 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft