ZYXEL Tűzfal 2x10-GbE port(2xPOE+) + 2x2.5-GbE + 8x1-GbE + 2x10-GbE SFP+ 1xUSB 3.0 +1konzol port + 1 év Security Bundle

Ár: 1 148 261 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: USGFLEX700H-EU0102F
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 16.2 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 39.5 cm |
| Bruttó mélység | 51.2 cm |
| Nettó súly | 4.4012382 kg |
| Bruttó súly | 4.911 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| Max. sebesség | 10 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft