ZYXEL Switch SFP+ Modul 10GBase-LR + LC adóvevő, SFP10G-LR-ZZ0101F

Ár: 142 911 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: SFP10G-LR-ZZ0101F
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 5 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 7.1 cm |
| Bruttó mélység | 13.1 cm |
| Nettó súly | 0.0557105 kg |
| Bruttó súly | 0.067 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| Max. sebesség | 10 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft