ZYXEL Switch 8x1000Mbps, Fémházas, Menedzselhető (8GbE port), GS1900-8-EU0102F

Ár: 34 526 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Élettartam
MPN: GS1900-8-EU0102F
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4718937621163 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 6.5 cm |
| Bruttó magasság | 22.5 cm |
| Bruttó mélység | 30.5 cm |
| Nettó súly | 0.910373 kg |
| Bruttó súly | 1.031 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | ZYXEL |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft