XEROX Toner Phaser® 6020/Phaser® 6022/WorkCentre® 6025/WorkCentre® 6027, Magenta, 1000 oldal

Ár: 32 530 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 106R02761
Műszaki adatok
| Vonalkód | 095205864519 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 11 cm |
| Bruttó mélység | 31 cm |
| Nettó súly | 0.635466 kg |
| Bruttó súly | 0.78 kg |
| Vámtarifaszám | 8443999000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | XEROX |
|---|
Kapcsolódó termékek
- COLORWAY Standard Toner CW-H505/280MX, 6900 oldal, Fekete - HP CE505X (05X)/CF280X (80X); Can. 719H - 2721 Ft
- XEROX Toner 006R04398, Xerox C230/C235 High Capacity YELLOW Toner Cartridge (2500 Pages) - 61 051 Ft
- COLORWAY Toner CW-H5949/7553EUX, 7000 oldal, Fekete - HP Q5949X/Q7553X; Can. 708/715 H - 8744 Ft
- CANON Toner CRG-725 i-SENSYS LBP6000, LBP6020, LBP6020B, MF3010, fekete - 30 407 Ft