XEROX B230/B225/B235 Drum Cartridge (12000 Pages)

Ár: 34 980 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: 013R00691
Műszaki adatok
| Vonalkód | 095205762389 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 17 cm |
| Bruttó magasság | 57 cm |
| Bruttó mélység | 16 cm |
| Nettó súly | 1.54793 kg |
| Bruttó súly | 1.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8443999000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | XEROX |
|---|---|
| Nettó súly | 1.54793 kg |