UBiQUiTi Switch 24x1000Mbps (24xPOE+) + 2x10000Mbps SFP+, Menedzselhető, Rackes - USW-PRO-24-POE

Ár: 404 586 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Egyéb, Jogszabály szerint:
MPN: USW-PRO-24-POE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 817882027649 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 52 cm |
| Bruttó magasság | 39.5 cm |
| Bruttó mélység | 12 cm |
| Nettó súly | 3.8852 kg |
| Bruttó súly | 4.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | UBIQUITI |
|---|---|
| PoE támogatás | Igen |
| Max. sebesség | 10 Gbps |
| Menedzselt | Igen |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft