TP-LINK Wireless Router Dual Band AC750 1xWAN(100Mbps) + 4xLAN(100Mbps), Archer C24

Ár: 12 936 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: ARCHER C24
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364089474 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 24 cm |
| Bruttó magasság | 22 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.455259 kg |
| Bruttó súly | 0.49 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| WiFi szabvány | WiFi 5 (AC) |
| Max. sebesség | 100 Mbps |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft