TP-LINK Wireless Range Extender N-es 300Mbps, WA855RE

Ár: 10 704 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: TL-WA855RE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364093839 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 16 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 0.207186 kg |
| Bruttó súly | 0.21 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft