TP-LINK Wireless Range Extender Dual Band BE3600 Wifi 7, RE220BE

Ár: 49 657 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: RE220BE
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 53.5 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 23 cm |
| Bruttó mélység | 45.5 cm |
| Nettó súly | 0.63465 kg |
| Bruttó súly | 0.75 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| WiFi szabvány | WiFi 7 (BE) |
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft