TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE9300 Wi-Fi 7 DECO BE65(2-PACK)

Ár: 272 124 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: DECO BE65(2-PACK)
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 50.5 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 38 cm |
| Bruttó mélység | 27 cm |
| Nettó súly | 2.192676 kg |
| Bruttó súly | 2.36 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 2.192676 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 7 (BE) |
| Max. sebesség | 1 Gbps |
| LAN portszám | 5 db |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft