TP-LINK Wireless Mesh Networking system AX1500 DECO X10-4G(1-PACK)

Ár: 72 771 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: DECO X10-4G(1-PACK)
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4895252504248 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 13 cm |
| Bruttó magasság | 28 cm |
| Bruttó mélység | 37 cm |
| Nettó súly | 1.625925 kg |
| Bruttó súly | 1.75 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 3 év |
| Nettó súly | 1.625925 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 6 (AX) |
| Max. sebesség | 1 Gbps |
| LAN portszám | 3 db |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft