TP-LINK Wireless Kamera Cloud kültéri éjjellátó, TAPO C325WB

Ár: 49 530 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO C325WB
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098685426 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 19 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 0.53537 kg |
| Bruttó súly | 0.55 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 2 év |
| Nettó súly | 0.53537 kg |
Kapcsolódó termékek
- EZVIZ HP5 színes video kaputelefon, 7 hüvelykes átmérő, távoli nyitás, 2 vezeték, beépített csengő, kétirányú beszéd - 96 139 Ft
- EZVIZ HP4 kültéri vezeték nélküli kukucskáló csengővel 4,3 hüvelyk, kétirányú video hívás, csengő, 4600 mAh, 512G - 48 967 Ft
- EZVIZ H8C kültéri kamera színes éjszakai látás, 2 MP, forgatható/dönthető 360°-os, sziréna, fény, kétirányú beszéd 512GB - 29 010 Ft
- ANKER EUFYCAM S3 Pro Biztonsági Kamera Rendszer (2+1) 4K UHD, Beépített Napelem, BionicMind, kültéri - T88923W1 - 326 571 Ft