TP-LINK Wireless Access Point Dual Band AX5400 Mennyezetre rögzíthető, EAP670

Ár: 99 314 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: EAP670
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4711081173786 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 30 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 1.19706 kg |
| Bruttó súly | 1.42 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 5 év |
| Nettó súly | 1.19706 kg |
| WiFi szabvány | WiFi 6 (AX) |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft