TP-LINK Wireless Access Point Dual Band AX1800 Kültéri/Beltéri, EAP603-OUTDOOR

Ár: 84 383 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: EAP603-OUTDOOR
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 32.4 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 24.5 cm |
| Bruttó mélység | 10.4 cm |
| Nettó súly | 0.74184 kg |
| Bruttó súly | 0.88 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Garancia | 5 év |
| Nettó súly | 0.74184 kg |
| PoE támogatás | Igen |
| WiFi szabvány | WiFi 6 (AX) |
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft