TP-LINK Wireless Access Point Dual Band AC1350 Mennyezetre rögzíthető, EAP225

Ár: 47 171 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: EAP225
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364083571 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 25 cm |
| Bruttó magasság | 14 cm |
| Bruttó mélység | 12 cm |
| Nettó súly | 0.55638 kg |
| Bruttó súly | 0.66 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| WiFi szabvány | WiFi 5 (AC) |
Kapcsolódó termékek
- D-LINK Wireless Range Extender Dual Band AX3000, E30/E - 28 866 Ft
- TP-LINK Wireless Access Point N-es 300Mbps Mennyezetre rögzíthető, EAP115 - 20 683 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system BE3600 Wi-Fi 7 DECO BE25-OUTDOOR(1-PACK) - 102 724 Ft
- TP-LINK Wireless Mesh Networking system AC1200 HC220-G5(1-PACK) (Szolgáltatói) - 28 956 Ft