TP-LINK Vezetékes VPN Router 2xSFP+(10GE) + 1xWAN/LAN(1GE) + 8xWAN/LAN(1GE) + 1xkonzol port + 2xUSB, ER8411

Ár: 297 180 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: ER8411
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098683309 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 53 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 34 cm |
| Nettó súly | 3.47334 kg |
| Bruttó súly | 3.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 10 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft