TP-LINK Vezetékes VPN Router 1xWAN(1000Mbps) + 2xWAN/LAN(1000Mbps) + 2xLAN(1000Mbps), ER605W

Ár: 33 111 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: ER605W
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 21.5 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 3.1 cm |
| Bruttó mélység | 11.7 cm |
| Nettó súly | 0.632326 kg |
| Bruttó súly | 0.71 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft