TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, SM5110-SR

Ár: 13 699 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: SM5110-SR
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364006297 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 12 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 0.51702 kg |
| Bruttó súly | 0.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 10 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft