TP-LINK Switch 24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, SG2428P

Ár: 197 757 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: SG2428P
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364030650 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 34 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 54 cm |
| Nettó súly | 3.60264 kg |
| Bruttó súly | 4.08 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
| Portszám | 4 db |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft