TP-LINK Switch 16x100Mbps, TL-SF1016D

Ár: 14 804 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: TL-SF1016D
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364020293 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 28.5 cm |
| Bruttó magasság | 22 cm |
| Bruttó mélység | 6.5 cm |
| Nettó súly | 0.606096 kg |
| Bruttó súly | 0.69 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 100 Mbps |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft