TP-LINK Switch 16x1000Mbps (16xPOE+) + 2xGigabit, Easy Smart, TL-SG1218MPE

Ár: 128 416 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 5 év
MPN: TL-SG1218MPE
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364086923 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 8 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 53 cm |
| Nettó súly | 2.6352 kg |
| Bruttó súly | 3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
| Portszám | 2 db |
| Menedzselt | Igen |
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2xkonzol port, Menedzselhető, SG3452 - 238 397 Ft
- TP-LINK Switch 24x100Mbps, TL-SF1024D - 28 847 Ft
- ZYXEL Switch 5x1000Mbps (4xPOE+), Fémházas Asztali, GS1200-5HPV2-EU0101F - 27 214 Ft
- D-LINK Switch 5x1000Mbps + 2x2.5Gbps Multi-Gigabit Fémházas Asztali, DMS-107/E - 27 196 Ft