TP-LINK Robot Porszívó és Felmosó LiDAR Navigációval, TAPO RV30 MAX

Ár: 145 124 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO RV30 MAX
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8885020625165 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 43 cm |
| Bruttó magasság | 38 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 1.725 kg |
| Bruttó súly | 2.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- TP-LINK Robot Porszívó és Felmosó LiDAR Navigációval 5300Pa Suction MagSlim, TAPO RV20 MAX - 136 053 Ft
- Nedis VCBR110FBVAR porszívó radiátor tisztító kefe, 30 - 36 mm - 3103 Ft
- EZVIZ RE4C Plus robotporszívó gyári porzsák csomag, 3 db porzsák / csomag, 2,5L / db - 10 867 Ft
- RUSSEL HOBBS Easy Store 26730-56/RH vasaló, Pro Wrap & Clip, kábelrendező és rögzítő, kompakt - 16 147 Ft