TP-LINK Okos Solar Panel IP65 360 fokos állítható tartóval, Tapo A201

Ár: 12 410 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: TAPO A201
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8885020620405 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 27 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 0.8022 kg |
| Bruttó súly | 0.84 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- SMA STP 8.0-3AV-40 inverter - 308 247 Ft
- SolarEdge SE4K inverter - 145 124 Ft
- SOLAX X3 MIC 10.0-T g2 3 fázis inverter - 114 281 Ft
- HUAWEI SUN 2000-8K-MAP0 - 3 fázis inverter - 881 344 Ft