TP-LINK IP Kamera beltéri éjjellátó 4 Megapixel, 4mm Objektív, VIGI C440(4MM)

Ár: 44 686 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 3 év
MPN: VIGI C440(4MM)
Műszaki adatok
| Vonalkód | 4897098683743 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 28 cm |
| Nettó súly | 0.67696 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8525801990 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- EZVIZ HP5 színes video kaputelefon, 7 hüvelykes átmérő, távoli nyitás, 2 vezeték, beépített csengő, kétirányú beszéd - 96 139 Ft
- EZVIZ HP4 kültéri vezeték nélküli kukucskáló csengővel 4,3 hüvelyk, kétirányú video hívás, csengő, 4600 mAh, 512G - 48 967 Ft
- EZVIZ H8C kültéri kamera színes éjszakai látás, 2 MP, forgatható/dönthető 360°-os, sziréna, fény, kétirányú beszéd 512GB - 29 010 Ft
- ANKER EUFYCAM S3 Pro Biztonsági Kamera Rendszer (2+1) 4K UHD, Beépített Napelem, BionicMind, kültéri - T88923W1 - 326 571 Ft