TP-LINK Átalakító USB-C to USB-A 3.0 Adapter, UC400

Ár: 3084 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: UC400
Műszaki adatok
| Vonalkód | 6935364096151 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 2 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.17688 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | TP-LINK |
|---|
Kapcsolódó termékek
- Nedis CCTB60925AL USB-A adapter, USB 3.2 Gen 1, USB-A férfi, USB-C™ anya, 5 Gbps, kerek, Nikkelezett, Ezüst - 1923 Ft
- Nedis ACON2505BK digitális audió konverter, digitális koax bemenet, toslink optikai kimenet - 4753 Ft
- BLACKBIRD Átalakító DVI (Male) to HDMI (Female), v1.3, Aranyozott - 1216 Ft
- Nedis ACON2510BK digital - analóg konverter, digitális koax RCA bemenet - 2x RCA kimenet - 7639 Ft