SYNOLOGY Wireless Router 1xWAN(1000Mbps) + 1xLAN(1000Mbps), 2x2 MIMO, 1xUSB3.2Gen1, MR2200ac

Ár: 73 097 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: MR2200AC
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 27 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 8 cm |
| Bruttó mélység | 23 cm |
| Nettó súly | 0.8906 kg |
| Bruttó súly | 1 kg |
| Vámtarifaszám | 8471800000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SYNOLOGY |
|---|---|
| Max. sebesség | 1 Gbps |
Kapcsolódó termékek
- MERCUSYS 3G/4G Modem + Wireless Router N-es 150Mbps, MT110 - 24 403 Ft
- ZYXEL Tűztfal 1x2.5-GbE port + 6x1-GbE +1xPOE+ 1xUSB 3.0 + 1konzol port + 1 év Security Bundle, USGFLEX200HP-EU0102F - 532 493 Ft
- MIKROTIK Cloud Router Switch 1x1000Mbps SFP Combo + 5x1000Mbps SFP, Asztali - CRS106-1C-5S - 35 161 Ft
- ASUS Wireless ZenWifi Mesh Networking system BE25000, BQ16(W-3-PK) - 753 237 Ft