SAMSUNG Tablet Galaxy Tab S10+ 12,4" Wi-Fi, 256GB/12GB

Ár: 492 760 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: SM-X820NZAREUE
Műszaki adatok
| Neural Processor Unit (NPU) | Qualcomm Hexagon |
|---|---|
| Vonalkód | 8806095597287 |
| Bruttó szélesség | 20 cm |
| Bruttó magasság | 31 cm |
| Bruttó mélység | 2 cm |
| Nettó súly | 0.818545 kg |
| Bruttó súly | 0.91 kg |
| Vámtarifaszám | 8517120090 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|
Kapcsolódó termékek
- MICROSOFT Surface Go 4 N200 64GB 8GB Platinum W11 Pro - 379 186 Ft
- LENOVO Idea Tab (TB336ZU), 11" , MediaTek Dimensity 6300 OC, 8GB, 256GB, LTE 5G, Android, Luna Grey, PEN, WOA - 152 581 Ft
- LENOVO Idea Tab Plus (TB361FU), 12,1" , MediaTek Dimensity 6400 OC, 12GB, 256GB, Android, Cloud Grey, PEN, WOA - 208 044 Ft
- LENOVO Idea Tab (TB336FU), 11" , MediaTek Dimensity 6300 OC, 8GB, 256GB, Android, Luna Grey, PEN+FCASE, WOA - 142 857 Ft