SAMSUNG Odyssey G7 G75F Ívelt Gaming VA monitor 40", 5120x2160, 21:9, 350cd/m2, 1ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB-A/USB-B

Ár: 417 286 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LS40FG750EUXEN
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 103 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 52 cm |
| Bruttó mélység | 28.1 cm |
| Nettó súly | 13.52214 kg |
| Bruttó súly | 15.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 40 " |
| Panel típus | VA |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft