SAMSUNG Ívelt VA monitor 34" S65UC, 3440x1440, 21:9, 350cd/m2, 5ms, HDMI/DisplayPort/3xUSB/USB-C/LAN, hangszóró

Ár: 225 153 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LS34C652UAUXEN
Műszaki adatok
| Kijelző méret | 34 " |
|---|---|
| Kijelző felbontás | 3440x1440 21:9 |
| Kijlezőpanel típus | VA |
| Kontrasztarány | 3000 :1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Képernyőfrissítés | 100 Hz |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt kijelző | Igen |
| Display port | 1 db |
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Vonalkód | 8806094974751 |
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 91.1 cm |
| Bruttó mélység | 48.1 cm |
| Nettó súly | 9.2799 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 34 " |
| Panel típus | VA |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft