SAMSUNG Flip Signage állvány STN-WM55R, 55"

Ár: 244 929 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: STN-WM55RXEN
Műszaki adatok
| Vonalkód | 8806090066740 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 86 cm |
| Bruttó magasság | 165 cm |
| Bruttó mélység | 21 cm |
| Nettó súly | 41.5 kg |
| Bruttó súly | 41.5 kg |
| Vámtarifaszám | 7308909890 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Nettó súly | 41.5 kg |