SAMSUNG AI Smart VA monitor 32" M7, 3840x2160, 16:9, 300cd/m2, 4ms, 2xHDMI/3xUSB/USB-C/WiFi/Bluetooth, hangszóró

Ár: 190 863 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, Jogszabály szerint:
MPN: LS32FM700UUXDU
Műszaki adatok
| Bruttó szélesség | 84.2 cm |
|---|---|
| Bruttó magasság | 48.7 cm |
| Bruttó mélység | 13.3 cm |
| Nettó súly | 7.42392 kg |
| Bruttó súly | 8.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSUNG |
|---|---|
| Képátló | 32 " |
| Felbontás | 4K UHD |
| Panel típus | VA |
Kapcsolódó termékek
- ASUS VA229QSB Eye Care Monitor 21,5" IPS, 1920x1080, HDMI/Displayport, 75Hz - 61 667 Ft
- SAMSUNG IPS 100Hz monitor 22" S40GD, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, DisplayPort/2xHDMI/2xUSB, Pivot - 66 766 Ft
- MSI Monitor Business PRO MP272PMG 27" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black - 91 023 Ft
- ASUS XG27ACDMS ROG Strix Monitor 27" OLED, 2560x1440, HDMI/Displayport, 2xUSB3.0, 280Hz, HDR - 394 154 Ft