SAMSONITE Tablet táska 142141-1041, Crossover (Black) -BIZ2GO

Ár: 23 731 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 142141-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520148933 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 23 cm |
| Bruttó magasság | 45 cm |
| Bruttó mélység | 33 cm |
| Nettó súly | 1.598693 kg |
| Bruttó súly | 1.73 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|