SAMSONITE Notebook táska 135075-1041, LPT. BAILHANDLE 15.6" (BLACK) -MYSIGHT

Ár: 36 921 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 135075-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520091611 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 60 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|