SAMSONITE Notebook táska 135074-1041, LPT. BAILHANDLE 14.1" (BLACK) -MYSIGHT

Ár: 35 161 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 135074-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520091604 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 40 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 0.55446 kg |
| Bruttó súly | 0.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|