SAMSONITE Notebook hátizsák 155196-1041 , LAPTOP BACKPACK M 15,6" (BLACK) -GUARDIT 3.0

Ár: 30 770 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 155196-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520328007 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 32 cm |
| Bruttó magasság | 46 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 0.64687 kg |
| Bruttó súly | 0.7 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|