SAMSONITE Notebook hátizsák 151792-1041, 15.6" - Fekete -COATIFY BIZ

Ár: 50 110 Ft
Állapot: NEW
Elérhetőség: ON_ORDER
Garancia: 12 hónap - Szervizben, 2 év
MPN: 151792-1041
Műszaki adatok
| Vonalkód | 5400520281678 |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 55 cm |
| Bruttó mélység | 30 cm |
| Nettó súly | 0.73928 kg |
| Bruttó súly | 0.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8544421000 |
Tulajdonságok
| Gyártó | SAMSONITE |
|---|